شنبه, 28 فروردین 1400

برگزاری جلسه‌ کمیته تخصصی آسیب های اجتماعی در اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق

 


تاریخ ثبت: 1399/11/02

 

جلسه‌ کمیته تخصصی آسیب های اجتماعی با حضور روسای ادارات ورزش و جوانان، جمعیت هلال احمر، بهزیستی در محل اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق برگزار شد.  

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق هدف از برگزاری این جلسه را هم اندیشی برای رفع مشکلات و موانع پیشگیری از آسیب های اجتماعی عنوان کرد.
سمیه ایزدیان گفت: سلامت روان خانواده از اهمیت ویژه ای در راستای کاهش آسیب ها برخوردار است.
وی با بیان اینکه ارگان های مربوطه با تقسیم کار در رابطه با شناخت و درمان آسیب های اجتماعی می توانند گام های استوارتری بردارند تصریح کرد:توجه به معضلات اجتماعی بویژه درمان اعتیاد از ضروریات سلامت جامعه است.
ایزدیان با اشاره به وظایف عمده کمیته تخصصی پیشگیری از آسیب های اجتماعی عنوان کرد: قطعا پیشنهادات و راهکارهای مدیران مربوطه در راستای ارتقاء سلامت روانی و اجتماعی مثمر ثمر است.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق با اشاره به اینکه نتیجه جلسه کمیته تخصصی در جلسه ستاد ساماندهی جوانان که با حضور فرماندار و مسوولین مربوطه برگزار می شود عنوان می گردد گفت: راهکار دیگر برای کاهش آسیب های گریبانگیر جامعه، بکارگیری ظرفیت ها و توجه به نیروهای جوان است.
 
 

 

 


منبع خبر:   -   12


 

دیدگاه کاربران

     تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
    Designed in
    Narvan
     |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group