شنبه, 28 فروردین 1400

هیات ورزشهای همگانی بافق در لیست هیات های برتر استان یزد

 


تاریخ ثبت: 1399/11/09

 

در جلسه ای با حضور معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان ، رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق و رییس هیات ورزش های همگانی استان یزد به مناسبت روز زن از اعضای هیات ورزش های همگانی بافق (بانوان) تجلیل شد .  

ىر جلسه ای با حضور معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان ، رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق و رییس هیات ورزش های همگانی استان یزد به مناسبت روز زن از اعضای هیات ورزش های همگانی بافق (بانوان) تجلیل شد . همچنین رئیس هیات ورزش های همگانی استان یزد از هیات ورزش های شهرستان بافق به عنوان هیات برتر یاد کرد.

صحتمند در جلسه ای که ظهر امروز با حضور معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان یزد و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق به مناسبت تجلیل از اعضای هیات برگزار شد گفت: هیات ورزش های همگانی بافق از جمله هیات های پرتلاش استان یزد است که ۲۵ کمیته آن با مدیریت مهناز عباسی فعال است.

وی با بیان اینکه هیات همگانی استان یزد در راستای اعتلای ورزش از هیچ کمکی دریغ نمی کند تصریح کرد:ورزشکاران بافقی از توانمندی های ویژه در زمینه ورزش همگانی و قهرمانی برخوردار هستند.

صحتمند با اشاره به رضایتمندی از برگزاری دوره های مربیگری آمادگی جسمانی در حوزه بانوان و آقایان در بافق عنوان کرد:لیگ تندرستی ایران ظرف چند روز آینده کار خود را آغاز می کند که امیدواریم شهرستان بافق همانند گذشته در این ارزیابی نیز موفق باشد.

 

 


منبع خبر:   -   34


 

دیدگاه کاربران

     تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
    Designed in
    Narvan
     |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group