شنبه, 28 فروردین 1400

برگزاری پانزدهمین جلسه ستاد ساماندهی جوانان شهرستان بافق

 


تاریخ ثبت: 1399/11/14

 

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان که در سالن اجتماعات فرمانداری که با حضور معاون فرماندار و جمعی از مسوولین ادارات برگزار شد بر ضرورت استفاده از پتانسیل و ظرفیت های جوانان در کنار پیشکسوتان تاکید کرد.  

سمیه ایزدیان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و تبریک ایام الله دهه فجر گفت:چنانچه همه به این باور برسیم که جوانان متعهد و متخصص می توانند در پیشبرد اهداف نظام تاثیرگذار باشند زمینه بهره برداری از توانمندی های آنان را فراهم کرده ایم.   

 رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق با اشاره به بیانیه گام دوم رهبری معظم انقلاب و استفاده از ظرفیت جوانان خاطر نشان کرد: با مدیریت صحیح از فضای موجود و فراهم کردن زمینه کار و اشتغال از بسیاری از آسیب های اجتماعی که امروز گریبانگیر جوانان است جلوگیری می شود.      

ایزدیان همچنین در بخش دیگری از سخنان خود فرهنگ سازی در زمینه کاهش سن ازدواج و برگزاری دوره‌های آموزشی و مشاوره قبل از ازدواج را راهکار مناسبی برای ساماندهی جوانان عنوان کرد.         

    وی به تشکیل خانه جوان نیز اشاره ای داشت و افزود:با بها دادن به جوانان بسیاری از معضلات جامعه کاهش خواهد یافت.

 

 


منبع خبر:   -   13


 

دیدگاه کاربران

     تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
    Designed in
    Narvan
     |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group