شنبه, 28 فروردین 1400

زمین چمن مصنوعی ورزشگاه تختی بافق اواسط هفته جاری نصب می شود

 


تاریخ ثبت: 1399/12/01

 

مدیر کل ورزش و جوانان استان یزد در نشست مشترک با فرماندار و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق که در محل فرمانداری برگزار شد از نصب چمن مصنوعی ورزشگاه تختی از اواسط هفته جاری خبر داد.  

مسعود شریعتی در نشستی که به منظور بررسی و پیگیری طرح های اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق برگزار شد بر تعامل بیشتر مدیران معادن و شرکت های خصوصی در راستای توسعه ورزش این شهرستان تاکید کرد .

وی گفت: شهرستان بافق یکی از شهرستان های استان یزد است که در آورده  اعتبارات ورزشی پیشقدم بوده و این خود عاملی برای کمک بیشتر و در نظر گرفتن اعتبارات ملی و استانی شده است.

وی با اشاره به ساخت جایگاه و سکوی مناسب برای زمین چمن مصنوعی ورزشگاه تختی عنوان کرد: با تخصیص اعتبارات دیگر از سوی شهرستان می توانیم بودجه خوبی به منظور توسعه این مکان داشته باشیم تا به یک استادیوم مناسب تبدیل شود.

مدیر کل ورزش و جوانان استان یزد همچنین از راه اندازی پیست ۷ خطه استاندارد دو میدانی استاندارد در جنب زمین چمن مصنوعی خبر داد و تصریح کرد:این محل از اعتبارات ردیف ملی، سفر رئیس جمهوری و استانی برخوردار می شود.

شریعتی در ادامه از طلایی مقدم خواست با توجه به نامناسب بودن مکان پیست اسکیت که کلنگ آن نیز به زمین خورده است محل بهتری در جاده باقرآباد یا محور قطرم شادکام در نظر گرفته شود تا خانواده های ورزشکاران برای حضور فرزندانشان در تمرینات دغدغه کمتری داشته باشند.

وی در ادامه اشاره به آمادگی مجتمع معدنی کوشک برای احداث سالن ورزشی خبر داد و تصریح کرد: چنانچه زمین مناسبی در شهر در اختیار این سرمایه گذار گذارده شود برای ساخت اعلام آمادگی کرده است.

 فرماندار شهرستان بافق نیز از تلاش های مدیر کل ورزش و جوانان و همچنین رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق تقدیر کرد و بر نصب هر چه سریعتر زمین چمن مصنوعی ورزشگاه تختی تاکید کرد.

سید مهدی طلایی مقدم پیرامون آورده اولیه توسط فرمانداری برای آغاز طرح های اداره ورزش و جوانان اعلام آمادگی نمود و گفت: از هیچ کمکی در راستای توسعه زیرساخت های ورزشی دریغ نمی کنیم.

 

 


منبع خبر:   -   24


 

دیدگاه کاربران

     تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
    Designed in
    Narvan
     |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group