شنبه, 28 فروردین 1400

لازمه رشد ورزش بافق، در گرو حمایت همه جانبه مسوولین شهرستان

 


تاریخ ثبت: 1399/12/02

 

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق لازمه توسعه و رشد ورزش را در گرو حمایت های همه جانبه، اتحاد و انسجام مسوولین و اجتناب از توجه به حواشی عنوان کرد.  

سمیه ایزدیان در نشستی با مدیر عامل و اعضای هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی سنگ آهن بافق با اشاره به اینکه تلاش این اداره برای رسیدن ورزشکاران و فرزندان بافقی در عرصه های بین المللی و ملی است عنوان کرد:متاسفانه ویروس کرونا موجب تعطیلی باشگاهها شد و به گونه ای در روند فعالیت ورزشی اخلال ایجاد کرد.

وی با بیان اینکه در این برهه از زمان سعی کردیم به تامین زیرساخت های ضروری بپردازیم تصریح کرد:ورزشکاران بافقی به لحاظ پتانسیل های موجود مستعد حضور در مسابقات جهانی و آسیایی هستند و تحقق این امر مهم نیازمند حمایت و حضور آنها در مسابقات مختلف برای  رسیدن به آمادگی کافی است. 

ایزدیان با تشکر از مساعدت های مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران_ بافق و مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی سنگ آهن با اشاره به کمبود بودجه هیات ها و اداره به منظور خرید تجهیزات و تعمیرات خاطر نشان کرد:با اختصاص اعتبارات از سوی فرمانداری و شرکت سنگ آهن بسیاری از مشکلات  رفع شد.
رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به لزوم راه اندازی پیست دوچرخه سواری بانوان عنوان کرد:در جلسه ای که با دادستان و برخی از کارشناسان شرکت سنگ آهن مرکزی ایران_ بافق  برگزار شد مقررگردید شهر بازی با محوریت باشگاه سنگ آهن بدین منظور ساماندهی شود.
ایزدیان همچنین در پایان خواستار  راه اندازی این پیست برای بانوان بافقی شد و گفت: روزانه مراجعات متعددی در این باره به اداره ورزش و جوانان می شود که امیدواریم با پیگیری های صورت گرفته بزودی این پیست در اختیار این قشر از جامعه قرار گیرد.

 

 


منبع خبر:   -   16


 

دیدگاه کاربران

     تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
    Designed in
    Narvan
     |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group